• Телефон: 86-519-86731016
 • Е-пошта: frank.xu@sai-hua.com
  • sns07
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06

  за нас

  Changzhou Saihua Електронски копродукции, ООД. беше формирана во октомври 1992 година, Ние сме специјализирани во производство на врвот одделение Конектори, адаптери, скарт приклучок, кабли.

  Со Генералштабот повеќе од 200, односно специјализирана за управување, продажба и професионална техника. Посебно внимание се посветува на стандардизација на внатрешно управување на нашата компанија. Имаме освоено IS9001-2000 проверка, ние се усвојување на меѓународни управување со идеи. Досега, на различни продукции се извезуваат во Европа, Америка и Јапонија.

  Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со вас, поставајќи заедно.


  
  WhatsApp Онлајн Chat!