• Телефон: 86-519-86731016
 • Е-пошта: frank.xu@sai-hua.com
  • sns07
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06

  Контактирајте не

  Changzhou Saihua Електронски копродукции, ООД

  адреса

   Banshang индустриски парк, Окружниот Wujin, Changzhou Сити, Jiangsu провинција, Кина. 213165

  Е-пошта

  frank.xu@sai-hua.com

  телефон

  86-519-86731016

  часа

  Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?


  
  WhatsApp Онлајн Chat!