• Telefon: 86-519-86731016
 • E-mail: frank.xu@sai-hua.com
  • sns07
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06

  Rreth nesh

  Changzhou Saihua elektronike Co, Ltd. u ngrit në tetor 1992. Ne jemi te specializuar në prodhimin e lidhësit klasës së lartë, adapters, plug Scart, kabllot.

  Me stafin e përgjithshme më shumë se 200, i specializuar përkatësisht në menaxhimin, shitjen, dhe teknikë profesionale. Vëmendje e veçantë i kushtohet standardizimit të menaxhimit të brendshëm të kompanisë sonë. Ne kemi fituar IS9001-2000 legalizuara, Ne jemi të adoptuar idetë ndërkombëtare të menaxhimit. Deri tani, prodhimet e ndryshme është eksportuar në Evropë, Amerikë dhe Japoni.

  Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju, duke ngritur edhe më tej së bashku.


  
  WhatsApp Online Chat !